KİMİZ A PROJECTTEAM Mimari ve İç Mimari Tasarım Stüdyosu İstanbul, TR.
iç mimari & mimari tasarım ofisi
?
 YARATICI ve YENİLİKÇİ, UZMAN TAKIM. A PROJECTTEAM, 2011 yılında İstanbul’da kurulan mimari ve iç mimari tasarım stüdyosudur. Müşterilerimizin spesifik gereksinim ve istekleri ile entegre ideal tasarımlar yapıyor ve projelerimizin özgün ve yenilikçi olmasına büyük önem veriyoruz. Farklı disiplinlerden gelen yaratıcı genç ekibimiz ile özellikle Eğitim Yapıları başta olmak üzere farklı fonksiyon ve ihtiyaçlara yönelik kurumsal mimari kimlik oluşturmasının yanında danışmalık ve uygulama hizmetleri sunar. 2013 yılından bu yana Eğitim Kurumları alanında birçok özel okul tasarımı, uygulama ve mimari danışmanlığını yapmıştır. Bilişim sektörü başta olmak üzere Fuar Standı ve Etkinlik Organizasyonları alanlarında başarılı çalışmalara imza atılmıştır. Türkiye’de 2011 tarihinde düzenlenen “Akıllı Kentler Platformu” CeBIT Bilişim Eurasia ’da tek firma için en büyük metrekareli fuar kurulumu olma rekorunu bugün hala elinde tutmaktadır. Önceliğimiz, kalite ve çağdaşlıktan ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler getirmek ve sunduğumuz projelerimizi kusursuz bir şekilde hayat bulmasını sağlamaktır.
Felsefemiz DOĞRULARIMIZ
?
Ne yaparız HİZMETLERİMİZ
Eğitim Kurumları Tasarımı & Uygulama ve Danışmanlık Hiz.
Eğitim kurumları konsept tasarım ve proje konusunda başarısını ispat eden ekibimiz bu alandaki çalışmalarına, Danışmalık Hizmetleri ve projelerin uygulama kontrolörlüği, yönetimini de yapmaktadır.
İç Mimari ve Mimari Tasarım & Uygulamaları
Mimari ve İç Mimari projelerinin her aşamasında hizmet verecek bilgi ve tecrübeye sahip olan firmamız, Kurumsal veya bireysel talepler doğrultusunda, Eğitim Yapıları, Fuar Stand ve Etkinlik Alanları, Ofis, Mağaza Showroom, Kafeterya, konularında tasarım ve uygulama hizmeti sunmaktadır.
Fuar Standı ve Etkinlik Alanı Tasarımı & Uygulamaları
Fuarcılıktaki uzun yıllara dayalı bilgi ve tecrübelerimizle çeşitli büyüklükte başarılı uygulamalara imzamızı attık, bu sayede sektöründe lider markaların, tüm etkinliklerinde ilgili hedef kitlelerine uygun yaratıcı çözümler sunmaktayız.
3D Mimari Görselleştirme & Mimari Grafik Tasarım
Tasarımlarımızı işverenin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırlanan tasarımlarımızı kendisine en uygun çözümler halinde her detayı üç boyutlu olarak gerçekçi sunumlar haline getiririz.
ÇALIŞMA İŞ DÜZENİ Nasıl yaparız ?
DİNLERİZ Sizi dinler, vizyonunuzu öğrendikten sonra isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri döneriz.
DÜŞÜNÜRÜZ Belirlenen ihtiyaçlar için gerekli bütün ön araştırmaları yapılarak, proje ve imalat ile ilgili her detay ayrıntılı olarak düşünür ve inceleriz.
TASARLARIZ Sizden gelen bilgiler doğrultusunda ihtiyaçlarını, özgün tasarım kişiliğimiz ile birleştirerek, gerçekçi sunumlar hazırlarız.
YAPARIZ Tarafınıza sunulan tasarımları, beklentileri karşılayacak kalitede uygulayarak, hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösteririz.
Bizi Tercih Edenler Bu Markalar bize güveniyor.
EĞİTİM
FUAR & ETKİNLİK
TİCARİ
OFİS
DİĞER
ÇALIŞMALARIMIZA GÖZATIN
© 2020 APROJECTTEAM Tüm hakları saklıdır.