yapıları Eğitim
HİZMETLERİMİZ ve REFERANSLARIMIZ Nasıl Okul yaparız ?
KEŞİF RAPORU Okul Binası için kiralamayı veya satın almayı düşündüğünüz 2 ayrı bina var ve hangisini kiralarsanız/satın alırsanız içinde yapılacak tadilattan sonra daha güzel bir okula sahip olacağınıza karar vermiyor musunuz? Biz tam burada devreye giriyoruz. Kiralamayı/satın almayı düşündüğünüz binaları gelip yerinde inceliyoruz. Binaların mevcut halinin Milli Eğitim Özel Öğretim Kurumları Standartları Yönergesine uygunluğunu inceliyoruz. Milli Eğitim Özel Öğretim Kurumları Standartları Yönergesine uygun olmayan durumlarını tespit ediyoruz ve uygun hale getirmek için neler yapılması gerekli tespit ediyoruz. Kiralamayı/satın almayı düşündüğünüz binalarda gerekli incelemeleri yaptıktan sonra 1 hafta içinde binalar hakkında; kaç adet sınıf sığar, kaç öğrenci kontenjanı alınabilir gibi tüm sorularınızın cevaplarını size bir rapor halinde sunuyoruz.
OKUL ÖN MALİYET RAPORU Hedeflediğiniz okul konsepti hakkında alınacak kısa brifler doğrultusunda sınıf sayısı, öğrenci kontenjanı, okulunuzda bulunmasını planladığınız sosyal alanlar vb. ihtiyaçları bilgileri sizlerle yapacağımız görüşmeler sonucunda belirliyoruz. Tespit edilmiş istekler doğrultusunda okulunuz hakkında size bir maliyet raporu sunuyoruz.
OKUL KONSEPTİ Hedeflediğiniz okul konseptiniz ve hedef kitleniz hakkında detaylı görüşemezler sonucunda, Talebiniz eğer daha önceden bir isim veya markanız yok ise okulunuz ile ilgili Logo ve kurumsal kimlik çalışmaları ve mimari konsept çalışmalarınızı hazırlıyoruz.
ÖN PROJE HAZIRLANMASI Hedeflediğiniz okul konsepti hakkında alınan kısa brifler doğrultusunda sınıf sayısı, öğrenci kontenjanı, okulunuzda bulunmasını planladığınız sosyal alanlar vb. tespit edilen fonksiyon ve ihtiyaç şemaları doğrultusunda okulunuz hakkında eskiz ve ön projeleri hazırlıyoruz. MİMARİ PROJE ÇALIŞMALARI Yukarıda belirtilen aşamaları tamamladığımızda; Müşterilerimizin spesifik gereksinim ve istekleri ile entegre ideal tasarımlar yapıyor ve projelerimizin özgün ve yenilikçi olmasına büyük önem veriyoruz. Tasarımlarımızın tam bir kurumsal mimari konseptin uyum içinde olası için, konseptinizi belirleyen ve öne çıkartılabilecek tüm bölümleri 3 boyutlu olarak tasarlıyor ve tarafınıza sunuyoruz ve yapılan tasarımlarımızı üretilecek mobilyalarına kadar teknik projelerini sağlıyoruz. Talebiniz doğrultusunda tarafınıza sunulan tüm bu proje aşamalarını takip ederek danışmanlık hizmeti ve uygulama kontrolörlüğü, yönetimini de yapmaktadır.
YILLARA GÖRE DAĞILIM Ne kadar Okul yaptık ?
EĞİTİM
FUAR & ETKİNLİK
TİCARİ
OFİS
DİĞER
© 2020 APROJECTTEAM Tüm hakları saklıdır.